Water Africa Su Arıtma Teknolojileri Fuarı

Water Africa Fuarına Genel Bir Bakış

 

Uluslararası Su Arıtma ve Atık Su Teknolojisi Fuarı Water Africa, Abuja Uluslararası Konferans Merkezi'nde gerçekleşiyor. Özellikle kırsal kesimde su temininin yetersizliği ve kanalizasyon teknolojisine paralel olarak artan nüfus gibi faktörlerden dolayı, bu alandaki bilinçlendirme kampanyaları ve yatırımları acilen gereklidir. Bu bağlamda, Water Africa'daki katılımcılar atık su arıtımı, kentsel drenaj, kanal inşaatı, su arıtma tesisleri gibi en yeni ürünleri, hizmetleri ve teknolojileri sunmakta ve ayrıca seminerler ve bir konferans aracılığıyla bilgilendirmektedirler. Batı Afrika Yapı ve İnşaat Fuarı, bu sergiye ayrı bir sinerji oluşturabilir.

 

Water Africa, 14. Kasım - 16 Kasım 2017 tarihleri arasında Abuja'da 3 gün boyunca düzenlenecektir.

 

ACE Events, African Conferences & Exhibitions Ltd'nin ticaret bölümüdür; Afrika'da teknik konferans, sergi ve fuar organizasyonu yapan özel limited şirket. Şirket, orijinal şekliyle 1992'de teknik yazı, düzenleme ve yayıncılık şirketi olan Robart Technical Services Ltd'nin tamamına sahip olduğu bir şirket olarak ticarete başlamıştır. Ocak 1995'te ACE bağımsız bir şirket oldu.

Sergilenen Ürünler


 • Kanal inşaatı
 • Kentsel drenaj
 • Atık su arıtma
 • Su arıtma tesisleri
 • Su arıtma teknolojileri
 • Atık su arıtma araçları
 • Atık su kanalları
 • Su arıtma tesisleri

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak AfricaCom Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa, Asya ve Afrika fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Cape Town şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

    
Fuar BilgileriWater Africa Su Arıtma FuarıFuar AlanıAbuja International Conference Center
Ülke veŞehirNijerya - AbujaFuar AdresiAbuja, Federal state Abuja Nigeria
Başlangıç14.11.2017Katılımcı Sayısı800
Bitiş16.11.2017Ziyaretçi Sayısı27,000
OrganizatörACE Event Management Ltd.Fuar TipiSu Arıtma Fuarı

FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri

  • All
  Nasıl Kaydolurum?

  Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

  Çin vizesi nasıl alınır?

  Sn müşterilerimiz, konsolosluktan istenilen davetiye mektubu nedeniyle Çin vizesi işlemlerinde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Altın Tur olarak deneyimli ekibimizle Çin vizesi işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Tel: 0212 219 7575

  ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI