Oil & Gas Expo Africa Petrol ve Doğalgaz Fuarı

Oil & Gas Expo Africa Fuarına Genel Bir Bakış

 

Orta büyüklükte bir şirket olan Expogroup, 1996 yılında Ortadoğu ve Afrika'daki ihracat odaklı Uluslararası Ticaret Fuarları'ndan başlayarak faaliyete başlamıştır. O zamandan beri, bölgedeki 14 ülkede yıllık ticaret fuarları düzenliyor. Bunun dışında Expogroup, BDT, Avustralya, Latin Amerika ve Hindistan gibi gelişmekte olan piyasalarda bir dizi başka etkinlik sundu.

 

Sektördeki 20 yılı tamamlayan Expogroup, çeşitli ilçelerde yılda 20'yi aşkın ticaret fuarı yöneten 37'den fazla ülkede ağını yaygınlaştırdı. Zor işlerin çoğunun modern iletişim sistemlerinin ve olanaklarının yokluğunda yapıldığı ancak 15 yıl daha büyümesi, büyümenin iki katı olacağını öngörüyoruz.

 

Büyümemize katkıda bulunan başlıca faktörler çoktur, ancak okuyucular sizinle birkaç önemli şeyi paylaşmak için olacaktır:

 

Cesaret Kaderdir. Sonuçlardan korkmadan, yolumuza giren tüm riskleri aldık. Ortadoğu ve Afrika'ya başlamak kolay değildi. Dağılım, Yolsuzluk, tesis eksikliği ve ne değildir. Ancak düşme ve yükselme, sadece kendimize güvenerek devam ettik.

 

Varolandan öteye bakmak. Araştırma ve yeni pazarlara girme, ekstra hizmetler sunma ve müşterilerimize destek sağlama. Bizim için sadece bir kabin sunmak değil. Katılımcıların yüksek iş beklentileri ile geri dönmelerini sağlamaya çalışıyoruz ve bunun için pazar araştırmaları, odaklı tanıtımlar, veritabanı toplama, medya ortaklığı ve konferanslara uzun bir yol kat ediyoruz.

 

Kuvvetli personel eğitimi. Her bir işe alma, görevine veya bölümüne bakılmaksızın hayati eğitim oturumlarına girer. Her birimdeki düzenli eğitim oturumlarının yanı sıra Expogroup, çeşitli departmanların yöneticileri ve ekip liderleri için özel bir 10 günlük konut eğitimi dersi düzenler. Bir aile olarak kabul edilen personel, hayatımızın sonuna kadar, ister biz olsun olmasın, profesyonel olarak başarılı olmak için yeterli eğitim alıyor. İlk önce öğretilen şey ve "Mutlu kalmak ve mutlu olmak" eğitimlerimizde en önemlisidir. Bugün, destek ekiplerimiz dünya çapında endüstrideki en iyilerden biridir.

 

Nairobi Petrol ve Doğal Doğu Afrika, petrol, gaz, rafineriler, offshore platformlar, ekipman ve makineler için uluslararası bir fuar. Afrika pazarının tamamı için bir buluşma yeri. Fuar, çok sayıda ülkeden gelen ziyaretçileri cezbeder ve ziyaretçilere uluslararası pazar teklifi hakkında genel bir bakış açısı kazandırma fırsatı verir. Katılımcılar, fuarları ürünlerini yeni pazarlara tanıtmak için kullanabilirler.

 

 7. Oil & Gas Africa Petrol ve Doğalgaz Fuarı, 29.05.2018 - 31.05.2018 tarihleri arasında Nairobi'de gerçekleşecek.

Sergilenen Ürünler


 • Kanal inşaatı
 • Kentsel drenaj
 • Atık su arıtma
 • Su arıtma tesisleri
 • Su arıtma teknolojileri
 • Atık su arıtma araçları
 • Atık su kanalları
 • Su arıtma tesisleri

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak Oil & Gas Expo Africa Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa, Asya ve Afrika fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Nairobi şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Petrol ve Doğalgaz fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

    
Fuar BilgileriOil & Gas East Africa Petrol ve Doğal Gaz FuarıFuar AlanıKICC - Kenyatta International Conference Center
Ülke ve ŞehirGüney Afrika - Cape TownFuar Adresi00800 Nairobi, Province Nairobi / Kenya
Başlangıç14.12.2017Katılımcı Sayısı350
Bitiş16.12.2017Ziyaretçi Sayısı7,000
OrganizatörExpo Group UAE Ltd.Fuar TipiPetrol - Hammadde Fuarı

FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri

  • All
  Nasıl Kaydolurum?

  Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

  Çin vizesi nasıl alınır?

  Sn müşterilerimiz, konsolosluktan istenilen davetiye mektubu nedeniyle Çin vizesi işlemlerinde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Altın Tur olarak deneyimli ekibimizle Çin vizesi işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Tel: 0212 219 7575

  ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI