MinExpo Africa Madencilik Teknolojileri Fuarı

MinExpo Africa Fuarına Genel Bir Bakış

 

Orta büyüklükte bir şirket olan Expogroup, 1996 yılında Ortadoğu ve Afrika'daki ihracat odaklı Uluslararası Ticaret Fuarları'ndan başlayarak faaliyete başlamıştır. O zamandan beri, bölgedeki 14 ülkede yıllık ticaret fuarları düzenliyor. Bunun dışında Expogroup, BDT, Avustralya, Latin Amerika ve Hindistan gibi gelişmekte olan piyasalarda bir dizi başka etkinlik sundu.

 

Sektördeki 20 yılı tamamlayan Expogroup, çeşitli ilçelerde yılda 20'yi aşkın ticaret fuarı yöneten 37'den fazla ülkede ağını yaygınlaştırdı. Zor işlerin çoğunun modern iletişim sistemlerinin ve olanaklarının yokluğunda yapıldığı ancak 15 yıl daha büyümesi, büyümenin iki katı olacağını öngörüyoruz.

 

Büyümemize katkıda bulunan başlıca faktörler çoktur, ancak okuyucular sizinle birkaç önemli şeyi paylaşmak için olacaktır:

 

Cesaret Kaderdir. Sonuçlardan korkmadan, yolumuza giren tüm riskleri aldık. Ortadoğu ve Afrika'ya başlamak kolay değildi. Dağılım, Yolsuzluk, tesis eksikliği ve ne değildir. Ancak düşme ve yükselme, sadece kendimize güvenerek devam ettik.

 

Varolandan öteye bakmak. Araştırma ve yeni pazarlara girme, ekstra hizmetler sunma ve müşterilerimize destek sağlama. Bizim için sadece bir kabin sunmak değil. Katılımcıların yüksek iş beklentileri ile geri dönmelerini sağlamaya çalışıyoruz ve bunun için pazar araştırmaları, odaklı tanıtımlar, veritabanı toplama, medya ortaklığı ve konferanslara uzun bir yol kat ediyoruz.

 

Kuvvetli personel eğitimi. Her bir işe alma, görevine veya bölümüne bakılmaksızın hayati eğitim oturumlarına girer. Her birimdeki düzenli eğitim oturumlarının yanı sıra Expogroup, çeşitli departmanların yöneticileri ve ekip liderleri için özel bir 10 günlük konut eğitimi dersi düzenler. Bir aile olarak kabul edilen personel, hayatımızın sonuna kadar, ister biz olsun olmasın, profesyonel olarak başarılı olmak için yeterli eğitim alıyor. İlk önce öğretilen şey ve "Mutlu kalmak ve mutlu olmak" eğitimlerimizde en önemlisidir. Bugün, destek ekiplerimiz dünya çapında endüstrideki en iyilerden biridir.

 

Kendimize yetersek, şimdi başarılarımı paylaşmamız ve bu kadar kısa bir süre içinde şimdiye kadar gitmediğimiz, eski ve yeni personelimiz, dünya çapındaki ajanlar, devlet kurumları ve medya ortaklarımıza teşekkür etmemiz gerekiyor.

 

MinExpo Africa, 10 Ağustos - 12 Ağustos 2017 tarihleri arasında Darüsselam şehrinde 3 gün boyunca düzenlenecektir.

Sergilenen Ürünler


 • Konveyör bantları
 • Toz giderme ekipmanları
 • Yer değiştiren ekipmanlar
 • Ekskavatör kürekler
 • Ekskavatörler
 • Hidrolik ekskavatörler
 • Endüstriyel hortumlar
 • Endüstriyel pompalar

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak AfricaCom Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa, Asya ve Afrika fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Cape Town şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

    
Fuar BilgileriWater Africa Su Arıtma FuarıFuar AlanıAbuja International Conference Center
Ülke veŞehirNijerya - AbujaFuar AdresiAbuja, Federal state Abuja Nigeria
Başlangıç14.11.2017Katılımcı Sayısı800
Bitiş16.11.2017Ziyaretçi Sayısı27,000
OrganizatörACE Event Management Ltd.Fuar TipiSu Arıtma Fuarı

FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri

  • All
  Nasıl Kaydolurum?

  Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

  Çin vizesi nasıl alınır?

  Sn müşterilerimiz, konsolosluktan istenilen davetiye mektubu nedeniyle Çin vizesi işlemlerinde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Altın Tur olarak deneyimli ekibimizle Çin vizesi işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Tel: 0212 219 7575

  ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI