Medica Tıp Bilimi Fuarı

 

Uluslararası Tıp Bilimi Fuarı, Almanya'nın Düseldorf şehrinde düzenlenmektedir. Medica Fuarı, tıp sektörünün önde gelen önemli fuarlarından biridir. Sektörün önde gelen firmaları bu fuarda yeni ürünlerini ve üretim teknolojilerini sergilemektedir. 4.800'den fazla katılımcının sunduğu en yeni ve yenilikçi ürünleri keşfedebilen ve dünyanın en geniş ürün yelpazesinden esinlenen yaklaşık 130.000 hevesli ziyaretçiden biri olun.

Medica Fuarında Sergilenen Ürünler

Dezenfeksiyon ekipmanları, dezenfeksiyon ekipmanları, elden çıkarma sistemleri, elektromedical ekipman, acil durumlar, acil tıp, acil tıp, acil tıp, anestezi cihazları, analizörler, anestezi makineleri, bandajlar, kateterler, santrifüjler, kompresyon terapisi ekipmanları, bilgisayar tomografisi, sitoloji, Laboratuvar ekipmanları, lazerli cerrahi ekipmanları, can kurtaran teçhizat, tıbbi kutular, tıbbi cihazlar, mikrobiyoloji, mikroskoplar, mikrotomlar, fiber optik cihazlar, filtreleme sistemleri, ilk yardım ekipmanları, hematoloji, histoloji, hastane, sıcak hava sistemleri, kuluçka makineleri. , Nükleer tıp, hemşirelik tesisleri, mesleki terapi ekipmanları özürlü için ulaşım araçları, ortopedik teknoloji, osmometre, oksijen ekipmanları, taşınabilir ışıklar, solunum fonksiyon ekipmanları, raylar, geri dönüşüm sistemleri, rehabilitasyon ekipmanları, kurtarma ekipmanları, döner buharlaştırıcı, sterilizasyon ekipmanları, cerrahi sargı bezleri, Ameliyat masaları, ameliyat masaları Cerrahi tekniği, eğitim ekipmanları, vantilatörler, görsel yardımcılar, röntgen makineleri

Medica Sağlık Fuarı Tur Programı

Tur KoduTarih - HavayoluDestinasyon / Geceleme OtelÇift Kişilik Oda Farkı
Tek Kişilik Oda Farkı Tur Programı
TK - 1 12 - 16 EkimDüsseldorf Gidiş - Dönüş / 4 Gece Düsseldorf5* SUNRISE BUND OTEL990 €490 €12 Ekim : Sabah saat 06:00’da İstanbul Atatürk Hava Limanı, Dış Hatlar Terminali, THY Altın Tours kontuarı önünde buluşma. THY TK1671 seferi ile saat 09:40’da İstanbul’dan hareket. Yerel saat ile 11:15’de Berlin'e varış ve şehir merkezindeki 5* Hotel’e transfer.

13 – 14 - 15 Ekim : Kahvaltı sonrası tam gün fuar ziyareti

16 Ekim : Kahvaltıdan sonra otelden ayrılma işlemleri ve fuar ziyareti sonrası serbest zaman ve alış-veriş imkanı. THY TK1678 seferi ile saat 15:05’da Berlin'den hareket. Yerel saat ile 20:15'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak Medica Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa & Asya fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Düseldorf şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Sağlık Ürünleri fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 • All
Nasıl Kaydolurum?

Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

 

 

      Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Belirtilen otellerde konaklama
 • Tek Girişli Vize
 • Deneyimli Altın Tours rehberlik hizmeti
 • Fuar giriş davetiyesi
 • Fuar günlük gidiş-geliş ulaşımı

     Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • 20 kg’ı aşan bagaj ücretleri
 • Şahsi tercümanlık hizmetleri
 • Seyahat Sigortası (isteğe bağlıdır)
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • Program dışı rezervasyon değişiklikleri
 • Ekspres ve çift girişli vize masrafları
    
Fuar BilgileriMedica Sağlık FuarıFuar AlanıMesse Düsseldorf
Ülke veŞehirAlmanya - DüsseldorfFuar Adresi40474 Düsseldorf,
Federal state North Rhine-Westphalia
Germany
Başlangıç13.10.2018Katılımcı Sayısı4,831
Bitiş16.10.2018Ziyaretçi Sayısı130,000
OrganizatörMesse Düsseldorf Co., Ltd.Fuar TipiSağlık Fuarı

ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI


FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri