FPD LED Fuarı

 

Çin Uluslararası Bilgisayar, Ses ve Görüntü Teknolojileri Fuarı, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlenmektedir. FPD CHINA Fuarı,Bilgisayar, Ses ve Görüntü Teknolojileri sektörünün önde gelen önemli fuarlarından biridir. Sektörün önde gelen firmaları bu fuarda yeni ürünlerini ve üretim teknolojilerini sergilemektedir. 300'den fazla katılımcının sunduğu en yeni ve yenilikçi ürünleri keşfedebilen ve dünyanın en geniş ürün yelpazesinden esinlenen yaklaşık 64.000 hevesli ziyaretçiden biri olun.

FPD China Fuarında Sergilenen Ürünler

Elektrikli tekerlekli sandalye, iyon kaplama, filtreler, cam kaplama, sağlık bakım ürünleri, ısıtıcılar, endüstriyel robotlar, yağlama maddeleri, biyolojik gübreler, biyolojik gübreler, kaplama malzemeleri, kaplamalar, konformal kaplama, sönümleme yağı, kuru yağlayıcı, Ölçüm sistemleri, tıbbi robotlar, plastikler, portatif çalışma istasyonları, reçineler, sızdırmazlık bileşikleri, sensörler, silikonlar, istasyon sistemleri, termal olarak iletken bileşikler, yalıtım malzemeleri, entegre endoskopik kamera sistemleri, sıvı kontrol, sıvı cam, Nakliye robotları, ultrasonik, görsel kurtarma tesisi, su bazlı düşük reflektörlü izolasyon, dalga filtreleri

FPD Fuarı Tur Programı

Tur KoduTarih - HavayoluDestinasyon / Geceleme OtelÇift Kişilik Oda Farkı
Tek Kişilik Oda Farkı Tur Programı
TK - 1 08 - 12 MartShenzen Gidiş - Dönüş / 4 Gece Shenzen5* OTEL1690 €290 €07 Mart : Akşam saat 21:00’de İstanbul Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali, THY Altın Tours kontuarı önünde buluşma

08 Mart : THY TK70 seferi ile saat 01:35’de İstanbul’dan hareket. Yerel saat ile 17:05’de Shenzen'e varış ve şehir merkezindeki 5* Hotel‘e transfer. Kayıt ve odalara yerleşim sonrasında serbest zaman.

09-10-11 Mart : Kahvaltı sonrası tam gün fuar ziyareti

12 Mart : Kahvaltı sonrası otelden ayrılma işlemleri sonrası alış-veriş imkanı. Akşam 19:00‘de otelde buluşma ve havalimanına transfer. THY TK 71 seferi ile saat 22:45’de Shenzen'den hareket.

13 Mart : 05:05'da İstanbul’a varış ve tur sonu.

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak FPD Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa & Asya fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Shanghai şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Ses, Görüntü ve Bilgisayar Teknolojileri fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 • All
Nasıl Kaydolurum?

Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

 

 

      Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Belirtilen otellerde konaklama
 • Tek Girişli Çin Vizesi
 • Deneyimli Altın Tours rehberlik hizmeti
 • Fuar giriş davetiyesi
 • Fuar günlük gidiş-geliş ulaşımı

     Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • 20 kg’ı aşan bagaj ücretleri
 • Şahsi tercümanlık hizmetleri
 • Seyahat Sigortası (isteğe bağlıdır)
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • Program dışı rezervasyon değişiklikleri
 • Ekspres ve çift girişli vize masrafları
    
Fuar BilgileriFPD FuarıFuar AlanıShanghai New International Expo Centre - SNIEC
Ülke veŞehirÇin - ShanghaiFuar Adresi201204 Shanghai,
City Shanghai
China
Başlangıç09.04.2018Katılımcı Sayısı2,986
Bitiş11.04.2018Ziyaretçi Sayısı534,940
OrganizatörSemi North America Co., Ltd.Fuar TipiEkran Teknolojileri Fuarı

ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI


FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri