2020 China Glass Fuarı

 

China Glass Fuarı: 30.Çin Uluslararası Cam Endüstriyel Teknik Sergisi (China Glass), Çin cam endüstrisine benzersiz fırsatlar ve anlayışlar sunan özel bir fuar,  14 - 17 Nisan 2020 tarihleri arasında Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) fuar alanında gerçekleştirilecek.

Dünya çapında profesyonel firmaların katıldığı fuarda katılımcılar en yeni ürünlerini ziyaretçilere sunma imkânı bulacak. Cam endüstrisindeki yenilikleri, değişimleri yakından gözlemlemek, yeni iş bağlantıları kurmak istiyorsanız China Glass Expo sizler için de kaçırılmaz bir fırsat.

 

Fuarda Sergilenecek Sektörel Ürünler

 Mimari ve dekorasyon cam; otomobil camı ve endüstriyel cam; içi boş cam ve cam kaplar; Elektrik aydınlatma cam ve özel cam, Şamandıra Düzcam ve Cam Konteyner Çeşitli Üretim Hatları ve Makinaları, Cam İşleme donanımları, Düz / bükme cam, delme, oyma, yıkama / kurutma ve yardımcı tesisleri ve ilgili araçları parlatma, eğime taşlama, kesme dahil olmak üzere çeşitli ön-işleme makineleri; Düz cam işleme, laminasyon, dekorasyon, boya, yalıtım, ayna yapımı, kum-kumlama ve kapı ve pencere işleme, Özel Cam ve Proses Ekipmanları, TV camı; STN ve TFT ultra ince cam; Desen cam ve kablolu besleyici ile telli cam ve haddeleme makine; kendi kendini temizleyen cam, antibakteriyel cam, yangına dayanıklı cam, LED cam ve ilgili işleme makineleri ve teknolojisi, Güneş Cam ve Proses Ekipmanları, ince film hücre teknolojisi, kristal hücre modül teknolojisi, güneş cam panel, ölçmek için güneş PVB ince film ve test teknolojisi / yazılım 

 

China Glass Fuarı Tur Programı

Tur KoduTarih - HavayoluDestinasyonOtelÇift Kişilik Oda Kişi Başı
Tek Kişilik Oda Farkı Tur Programı
TK - 1 14-17 Nisan 2020Shangai5* Renaissance Pudong Hotel1990 €390 €Tur Programı
1. Gün (12 Nisan ) ISTANBUL / SHANGHAI Akşam saat 22:00’da İstanbul Hava Limanı Dış Hatlar Terminali, THY Altın Turizm kontuarı önünde buluşma.
2. Gün (13 Nisan) SHANGHAI THY TK 26 seferi ile saat 01:25’de İstanbul’dan hareket. Yerel saat ile 16:45’de Shanghai’ya varış ve şehir merkezindeki 5* Renaissance Pudong Hotel ‘e transfer. Kayıt ve odalara yerleşim sonrasında serbest zaman.
3.4.5. Gün
( 14-15-16 Nisan ) SHANGHAI Kahvaltı sonrası tam gün fuar ziyareti.
6. Gün ( 17 Nisan ) SHANGHAI / ISTANBUL Kahvaltı sonrası otelden ayrılma işlemleri ve fuar ziyareti yada serbest zaman ve alış-veriş imkanı. Akşam 20:00 ‘da havalimanında buluşma. THY TK 27 seferi ile saat 22:25’de Shanghai’dan hareket.
7. Gün ( 18 Nisan ) ISTANBUL Yerel saat ile 05:15’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • All
Nasıl Kaydolurum?

Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak!

      Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • THY & CA uçuşu ile ekonomi sınıf uçak biletleri.
 • 5* Otel konaklamaları.
 • Tek Girişli Turistik Grup Çin Vizesi.
 • Günlük açık büfe kahvaltı servisi.
 • H.Alan/Otel /H.Alan transferleri.

     Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel harcamalar, oteldeki ekstralar,
 • 20 kg ‘ı aşan bagaj ücretleri.
 • Seyahat Sigortası (isteğe bağlıdır).
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • Belirtilen program dışında her türlü rezervasyon değişiklikleri.
    
Fuar BilgileriChina Glass FuarıFuar AlanıShanghai New International Expo Centre (SNIEC)
Ülke veŞehirShangaiFuar AdresiShangai
Başlangıç14.04.2020Katılımcı Sayısı815
Bitiş17.04.2020Ziyaretçi Sayısı23,000
OrganizatörThe Chinese Ceramic Society (CCS)Fuar TipiYapı Fuarı

ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI


FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri