BuildExpo Africa Yapı ve İnşaat Fuarı

BuildExpo Africa Fuarına Genel Bir Bakış

 

Orta büyüklükte bir şirket olan Expogroup, 1996 yılında Ortadoğu ve Afrika'daki ihracat odaklı Uluslararası Ticaret Fuarları'ndan başlayarak faaliyete başlamıştır. O zamandan beri, bölgedeki 14 ülkede yıllık ticaret fuarları düzenliyor. Bunun dışında Expogroup, BDT, Avustralya, Latin Amerika ve Hindistan gibi gelişmekte olan piyasalarda bir dizi başka etkinlik sundu.

 

Sektördeki 20 yılı tamamlayan Expogroup, çeşitli ilçelerde yılda 20'yi aşkın ticaret fuarı yöneten 37'den fazla ülkede ağını yaygınlaştırdı. Zor işlerin çoğunun modern iletişim sistemlerinin ve olanaklarının yokluğunda yapıldığı ancak 15 yıl daha büyümesi, büyümenin iki katı olacağını öngörüyoruz.

 

Büyümemize katkıda bulunan başlıca faktörler çoktur, ancak okuyucular sizinle birkaç önemli şeyi paylaşmak için olacaktır:

 

Cesaret Kaderdir. Sonuçlardan korkmadan, yolumuza giren tüm riskleri aldık. Ortadoğu ve Afrika'ya başlamak kolay değildi. Dağılım, Yolsuzluk, tesis eksikliği ve ne değildir. Ancak düşme ve yükselme, sadece kendimize güvenerek devam ettik.

 

Varolandan öteye bakmak. Araştırma ve yeni pazarlara girme, ekstra hizmetler sunma ve müşterilerimize destek sağlama. Bizim için sadece bir kabin sunmak değil. Katılımcıların yüksek iş beklentileri ile geri dönmelerini sağlamaya çalışıyoruz ve bunun için pazar araştırmaları, odaklı tanıtımlar, veritabanı toplama, medya ortaklığı ve konferanslara uzun bir yol kat ediyoruz.

 

Kuvvetli personel eğitimi. Her bir işe alma, görevine veya bölümüne bakılmaksızın hayati eğitim oturumlarına girer. Her birimdeki düzenli eğitim oturumlarının yanı sıra Expogroup, çeşitli departmanların yöneticileri ve ekip liderleri için özel bir 10 günlük konut eğitimi dersi düzenler. Bir aile olarak kabul edilen personel, hayatımızın sonuna kadar, ister biz olsun olmasın, profesyonel olarak başarılı olmak için yeterli eğitim alıyor. İlk önce öğretilen şey ve "Mutlu kalmak ve mutlu olmak" eğitimlerimizde en önemlisidir. Bugün, destek ekiplerimiz dünya çapında endüstrideki en iyilerden biridir.

 

Ruanda'daki Kigali Kigali Kongre Merkezi'nde Doğu Afrika'nın en büyük ve en kapsamlı inşaat ve yapı fuarı yer alıyor. 28'den fazla ülkeden katılımcılar, Buildexpo Afrika'da bina inşaatı ve madencilikte kullanılmak üzere geniş bir inşaat ekipmanları, malzemeleri ve makineleri sergilemektedir. Su teknolojisi ve iklimlendirme konularında da detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Ruanda'da hızlı ekonomik büyümeye paralel olarak inşaat ve altyapı projeleri devlet tarafından finanse edilmektedir ve bu nedenle Buildexpo Afrika, uluslararası ticaret ilişkilerini başlatmak, bilgi birikimini değiştirmek ve küresel yatırımcıları çekmek için önemli bir platformdur. Modern Kigali Kongre Merkezi, uluslararası havalimanına sadece 6 km uzaklıktadır. Araba ile gelen ziyaretçiler için geniş otopark mevcuttur.

 

BUILDEXPO Africa, 2017 yılında 15 - 17 Kasım tarihleri arasında Kigali'de 3 gün boyunca gerçekleşecektir.

Sergilenen Ürünler


 • Klima
 • İnşaat ekipmanları
 • İnşaat makineleri
 • İnşaat araçları
 • Aydınlatma
 • Madencilik makineleri
 • Su teknolojisi
 • İnşaat Araçları

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak BuildExpo Africa Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa, Asya ve Afrika fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kigali şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası İnşaat ve Yapı fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

    
Fuar BilgileriBuildExpo Africa Uluslararası Yapı ve İnşaat FuarıFuar AlanıKigali Convention Centre
Ülke veŞehirRuanda - KigaliFuar AdresiKigali, Province Kigali / Rwanda
Başlangıç15.11.2017Katılımcı Sayısı400
Bitiş17.11.2017Ziyaretçi Sayısı14,000
OrganizatörACE Event Management Ltd.Fuar TipiYapı ve İnşaat Fuarı

FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri

  • All
  Nasıl Kaydolurum?

  Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

  Çin vizesi nasıl alınır?

  Sn müşterilerimiz, konsolosluktan istenilen davetiye mektubu nedeniyle Çin vizesi işlemlerinde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Altın Tur olarak deneyimli ekibimizle Çin vizesi işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Tel: 0212 219 7575

  ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI