bauma china

Bauma China Yapı Fuarı

 

Uluslararası İnşaat Malzemeleri Fuarı, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlenmektedir. Bauma China Fuarı, Yapı ve İnşaat sektörünün önde gelen önemli fuarlarından biridir. Sektörün önde gelen firmaları bu fuarda yeni ürünlerini ve üretim teknolojilerini sergilemektedir. 3.000'den fazla katılımcının sunduğu en yeni ve yenilikçi ürünleri keşfedebilen ve dünyanın en geniş ürün yelpazesinden esinlenen yaklaşık 190.000 hevesli ziyaretçiden biri olun.

Bauma Fuarında Sergilenen Ürünler

Şantiye Araçları, İnşaat araçları, Hafriyat makineleri, Yol yapım ve bakım ekipmanları, Boru ve kablo döşeme ekipman ve araçlar, Aletleri ve konveyörler Kaldırma, İnşaat ekipmanları, araçları ve özel sistemler, Taşıma ve şantiyelerde beton ve harç işleme, Kalıp ve iskeleler, Sitesi teçhizatlar, Hammadde çıkarma ve işleme,Ham maddelerin çıkarılması için makinalar, Hammadde taşınması, Maden işleme (dahil kok fırın ekipmanları),Yapı malzemeleri çimento, kireç ve alçı bileşiklerin imalatı, Makineleri ve beton üretimi için sistemler, beton ürünleri ve prefabrike bileşenler, Asfalt üretimi için makina ve tesisler, Önceden karıştırılmış kuru harç, sıva, şap ve bina temini mağaza ürünler üretmek için makineler ve tesisler, Santral kalıntı (uçucu kül, cüruf) kullanarak kireç kumtaşı ve yapı ürünleri üretmek için makineler ve tesisler, Yapı malzeme taşıma ve paketleme tesisi,Şanzıman mühendisliği, akışkan teknolojisi ve elektrik üretim üniteleri, Aksesuarlar ve aşınma parçaları, Hizmetler, Test, ölçüm ve proses kontrol mühendisliği, İletişim ve navigasyon, Iş güvenliği

Bauma China Fuarı Tur Programı

Tur KoduTarih - HavayoluDestinasyonOtelÇift Kişilik OdaTek Kişilik Oda Farkı Tur Programı
TK - 1 27-30 KASIM 2018 / THYShanghai5* OTEL1990 €390 €1. Gün ( 25 Kasım ) ISTANBUL / SHANGHAI Akşam saat 21:00’de İstanbul Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminali, THY Altın Tours kontuarı önünde buluşma.

2. Gün ( 26 Kasım) SHANGHAI THY TK26 seferi ile saat 01:20’da İstanbul’dan hareket. Yerel saat ile 16:30’de Shanghai’ya varış ve şehir merkezindeki 5* Howard Johnson Plaza Shangai Hotel ‘e transfer. Kayıt ve odalara yerleşim sonrasında serbest zaman.
3.4.5. Gün
( 27-28-29 Kasım)
HANGHAI Kahvaltı sonrası tam gün fuar ziyareti..
6. Gün ( 30 Kasım) SHANGHAI / ISTANBUL Kahvaltı sonrası otelden ayrılma işlemleri sonrası serbest zaman ve alış-veriş imkânı. Akşam 19:00 ‘de otelde buluşma ve havalimanına transfer. THY TK 27 seferi ile saat 22:35’de Shanghai’dan hareket.
7. Gün ( 01 Aralık) ISTANBUL Yerel saat ile 05.20’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • All
Nasıl Kaydolurum?

Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak!

      Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • THY uçuşu ile ekonomi sınıf uçak biletleri. Vize durumuna göre QATAR olarak uçuş havayolunu değiştirme hakkımız saklıdır.
 • Tek girişli-standart Çin vizesi.
 • 5* Otel konaklamaları.
 • Günlük açık büfe kahvaltı servisi.
 • Tecrübeli Altın Turizm rehberlik hizmeti.
 • Alan/Otel ve Otel/Fuar Alanı transferleri.
 • Fuar giriş kartı, yerel, hava limanı vergileri.

     Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel harcamalar, oteldeki ekstralar,
 • 20 kg ‘ı aşan bagaj ücretleri.
 • Seyahat Sigortası (isteğe bağlıdır)
 • Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
 • Belirtilen program dışında her türlü rezervasyon değişiklikleri.

Bauma China Fuar Bilgileri

    
Fuar BilgileriBauma China İnşaat FuarıFuar AlanıSNIEC
Ülke ve ŞehirÇin - ShanghaiFuar AdresiShanghai
Başlangıç27.11.2018Katılımcı Sayısı3,104
Bitiş30.11.2018Ziyaretçi Sayısı191,000
OrganizatörMMI Shanghai Co., Ltd.Fuar TipiYapı Fuarı

ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI


 • Otel Görselleri