AfricaCom Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı

GELECEK TEKNOLOJİ EĞİLİMLERİ, EN SON DİJİTAL ÜRÜNLER VE MARKA YENİ GÖSTERİ ZEMİN ÖZELLİKLER

 

IoT'dan fintech'e kadar her şeyi kapsayan Technology Arena, yeni AfricaCom 20/20 gösteri katmanı özelliğine, AHUB, İnovasyon Sahne Alanı ve TV Connect Afrika'ya ev sahipliği yapacak. Gelecekteki teknoloji eğilimleri ve yeni dijital ürünlerin canlı bir vitrininde vizyoner anlayışlar bekleyin.

 

 

AHUB - BEKLETMEYEN YETENEK ve BİT İŞ ORTAKLIKLARINI TANIMLAYIN

 

Yeni AHUB programı, girişimciliğin Afrika'nın dijital ekonomisini besleme konusundaki kritik rolünü vurgulamak ve Afrika'daki teknoloji kuruluşlarını ve ölçek şirketlerini yatırımcılara bağlamak için tasarlandı. Program hem yeni başlayanların hem de yatırımcıların yanı sıra canlı konuşma oturumları, yeni AHUB Başlangıç ​​Eğitim Akademisi atölye çalışmaları, FinTech'i, dijital sağlık, tarım teknolojisi, temiz enerji ve ICT4D'yi kapsayan sektör anlık görüntülerini ve canlı panel tartışmalarını içeriyor Yatırımcı zihniyetlerini anlamaktan yıkıcı bir zihniyet geliştirmek arasında değişen konular.

 

 

AFRICACOM 20/20 - GELECEK TEKNE EĞİLİMLERİNE İLİŞKİN VİZYON GEZİLERİ

 

AfricaCom 20/20, Afrika'nın dijital dönüşümünü hızlandırmaya yönelik yepyeni bir gösteri katmanı özelliğidir. Technology Arena'nın merkezinde yer alan AfricaCom 20/20, 20. Yıl Kutlamaları kutlamalarımızın temeli olarak Teknoloji Arena Launch Partisi'ne ev sahipliği yapacak.

 

AfricaCom'un en iyi yenilikçilerinin sunduğu yeni dijital çözümlerin canlı bir vitrinde olmasını, katılımcıların yeni nesil teknolojilerle etkileşime girmesine imkân tanıyan özel demo bölmelerini "gelecekteki teknoloji eğilimlerinde vizyonun açıklığa kavuşturulması" temasıyla oluşturulmuş düşünce kışkırtıcı konferans içeriğini bekleyin.

 

 

YENİLİK SAHNESİ

 

Yeni Yenilik Sahne nesil bilişim çözümleri vitrin ve Afrika'da yakınsak TMT endüstriler aracılığıyla süpürme yıkıcı güçlerin etkilerini inceleyeceğiz. Böyle Dijital Sağlık Ocağı gibi özellikleri de dahil olmak üzere, ve Dijital Becerileri ICT4D çeşitli konuların ele alındığı, Yenilik aşaması bu yıl AfricaCom çıkan en heyecan verici teknoloji trendlerinin bazı merkezidir. quickfire sunumlar, canlı bir tartışma, ürün sahaları, ödül hediye ve daha fazlasının bir kombinasyonu karşısında.

 

 

TV CONNECT AFRİKA

 

TV Connect Africa, yayın, telekomünikasyon, içerik ve Afrika'daki yeni medyada dijital Afrika'da TV için ticari modeller geliştirmeye niyetli en etkili liderleri ağırlıyor. DTT, DTH ve Digital'in büyümesini destekleyen TV Connect Africa, Afrika'nın yayın ortamında bu değişiklikleri sürükleyen lider platform olmaya devam ediyor.

Sergilenen Ürünler


 • Cep telefonları
 • Bilgisayar aksesuarları
 • Bilgisayar ağı ürünleri
 • Bilgisayar çevre birimleri
 • Bilgisayar sistemleri
 • Faks makineleri
 • Cep telefonu aksesuarları
 • Cep telefonları, monitörler
 • Multimedya sistemleri
 • Fiber optik kablo
 • Uydu teknolojisi
 • Telekomünikasyon

Siz de Altın Tur farkıyla en güncel tur programlarımızdan faydalanarak AfricaCom Fuarını konforla ziyaret etmek için hemen bize ulaşın. Altın Tur olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimli ekibimizle yurtdışı seyahatlerinde, Avrupa, Asya ve Afrika fuar turlarında, vize işlemlerinde ve ucuz uçak bileti bulmada siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Cape Town şehrinde gerçekleşecek olan Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri fuarında görüşmek dileğiyle... Bize 0212 219 7575 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fuar BilgileriAAITF Otomotiv FuarıFuar AlanıCTICC Cape Town International Convention Center
Ülke veŞehirGüney Afrika - Cape TownFuar Adresi8001 Cape Town,
Province Western Cape
South Africa
Başlangıç07.11.2017Katılımcı Sayısı7,000
Bitiş09.11.2017Ziyaretçi Sayısı160,000
OrganizatörInforma Ltd.Fuar TipiTeknolji Fuarı

FUARIN BAŞLAMASINA

KALDI

 • Otel Görselleri

  • All
  Nasıl Kaydolurum?

  Tek yapmanız gereken +0212 219 7575'i aramak...

  Çin vizesi nasıl alınır?

  Sn müşterilerimiz, konsolosluktan istenilen davetiye mektubu nedeniyle Çin vizesi işlemlerinde büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Altın Tur olarak deneyimli ekibimizle Çin vizesi işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Tel: 0212 219 7575

  ÖNEMLİ ÇİN FUARLARI